| cristynaGoldenRose a întrebat:

Salut, nu inteleg de ce cind mie imi place de vreun baiat, lui de mine nu, iar daca la altii le plac, mie de ei nu? de ce? Oricit de tare mi-ar placea, baiaul nu atrage atentia la mine, sau ma priveste lung si-mi zimbeste, ce sa faac? Iar de cei ce ma plac nu sunt pe gustul meu, sunt cam plictisitori si nu sunt ceea ce vreau eu sa fie;( Ce sa faaaac? FFundaa

4 răspunsuri:
| Psihologul a răspuns:

Ce sa faci? Simplu.
Asta inseamna ca inca nu ti-ai gasit pe cineva pe gustul tau.
Asteapta pentru baiatul potrivit si nu fa compromisuri. Asteapta-l si atunci o sa fie bine.

Daca te pot ajuta cu ceva iti stau la dispozitie, te astept cu un mesaj. O zi placuta.

| Barblaster a răspuns:

Daca dai sanse, ti se vor acorda sanse. Poate ca ai gusturi prea "rafinate". Ti-as zice sa te pui si cu unul din cei ce te plac, ca nu ai ce pierde.Mult noroc.

| PumPkieee a răspuns:

Mda...problema este ca trebuie mai intai daca iti place de cineva sa vezi daca are vreun interes fata de tine prin prietenihappy

| Rebecca009 a răspuns:

Pentru ca ne dorim mereu ceea ce nu putem avea...