| anonim_4396 a întrebat:

Salut nu stiti e posibil ca sperma care se duce odata cu apa in canalizare sa reziste si sa fie posibila o sarcina despre care niciodata nu vei afla sau am innebunit cu totul

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic sa te duci si tu pe canal, odata cu sperma, daca tu poti trai, atunci si ea poate. Ai grija, pune-ti si un prosop intr-o punga bine inchisa, sa ai cu ce te sterge cand iesi din caca.

| Oana92 a răspuns:

...no comment!

| Dariusuu a răspuns:

E imposibil.

Spermatozoizi în contact cu apa mor.

Deci nu se poate aşa ceva.

| SunnyDay88 a răspuns:

Da. si canalizarea va va face un trilion de copii.de ce crezi ca dispar atatea capace de canalizare?

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Eu am 3 copii facuti asa si in fiecare zi le aduc mancare, 1/3 barbati care se masturbeaza in dus insamanteaza nimfe care traiesc in canalizare. statisticile nu mint si ar trebui sa iti asumi responsabilitatea.

| TwiXXXie a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Mi-ai facut ziua, mersi!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru TwiXXXie):

Pentru asta exist

| TwiXXXie a răspuns:

Say what? deci am ramas cu gura cascata la "intrebarea" ta... Mind blown

| IAMKENNETH a răspuns:

Ai innebunit cu totul happy

| danoni a răspuns:

Nu ati inteles corect. am avut in vedere ca sperma in apa nu moare momentan si cine stie unde va ajunge apa asta

| Ciurar_Yasmina_1995 a răspuns:

Ai mâncat ciuperci otrăvitoare? rolling on the floor