| anonim_4396 a întrebat:

Salut nu stiti e posibil ca sperma care se duce odata cu apa in canalizare sa reziste si sa fie posibila o sarcina despre care niciodata nu vei afla. sperma in contact cu apa nu moare momentan si cine stie unde ajunge apa asta mai apoi

Răspuns Câştigător
| cristi1000 a răspuns:

Mor de ras rolling on the floor))

| Constantin112 a răspuns (pentru cristi1000):

Ce poti face altceva la o asa intrebare? rolling on the floor)))))))

15 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

In pamant si de-aia e fertil si recolta bogata!

| darrio2007 a răspuns:

Si cine crezi ca s-ar spala cu apa din canalizare? Daca la asta te-ai gandit. Fabulezi, mai baiatule.

| adelynaa a răspuns:

Nu te supara, dar cati ani ai? laughing

| WillWright a răspuns:

Ai imaginatie, nu gluma.big grin

| Oana92 a răspuns (pentru WillWright):

E mai degraba boala, nu imaginatie!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai impresia ca in canal stau femei cu picioarele cracanate si asteapta apa din casa de la tine?

| OnuOnulică a răspuns:

Ba, dar tu esti un filozof necunoscut.

| Felys a răspuns:

Ai halucinatii cumva?

| Alcyon a răspuns:

Cum naiba sa ramai gravida cu apa din canalizare?!? Si daca faci baie cu iubitul in cada si el ejaculeaza, sunt sanse minime sa te trezesti insarcinata, fiindca n-au cum spermatozoizii sa inoate pana la vaginul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sperma in contact cu apa devine vascoasa si se altereaza

| qarim a răspuns:

Cea mai tampita intrebare pe care am vazut-o pe acest site laughing)

| eVokes a răspuns:

Ma doare abdomenuuuuul, imi si imaginez sperma in combinatie cu apa din canalizare, ar iesiiiii niste copilasi frankenstein, nu mai pooot! rolling on the floor Tocmai mi-ai facut seara mai buna, mersi frumos. rolling on the floor

| Anaid69 a răspuns:

rolling on the floor)))))))lesin de ras.

| danoni a răspuns: