| Andreiu68 a întrebat:

Nu stiu daca toate fetele sunt asa in general, majoritatea macar..Eu am 17ani si mie imi place de-o fata de 15 ani! Am 1prieten(16ani are) care sta inpermanenta cu mine afara.Baiatului ala care sta afara cu mine ii place de aceea fata, acest baiat e asa mai nebun(urla ca nebunu,se imbraca asa ca un om sarac,se ia de lumea care trece pe strada,fie ce anotimp o fi el nunai cu slapi iese afara,daca ploua afara sta in ploaie,se baga prin toate baltile,injura,nu conteaza cine este cu el sau oe cine injura,bea,fumeaza,urâtel asa si brunet,e gras etc.).Eu sunt un baiat la locul meu,cu bun simt,imbracat bine,frumusel,fac sala(arat bine asa) sensibil,,nu beau,nu fumez, pun suflet in aproape tot ce fac(lucruri, persoane).Azi de exemplu am stat afara cu aceea fata si prietenul meu si alte prietene de ale ei si prieteni de-ai nostrii.Acest baiat se uita la ea asa cu ochi dulci si fata ii raspundea la fel.,zambea,se rusina si eu ma uitam asa la ea dar ea nu imi facea,,ochi dulci", de parca nu s-ar fi intamplat nimic. Daca ar fi prima data as intelege, dar e a 8-a oara cand imi place de-o fata si prietenului meu la fel se baga peste mine, si de fiecare data prin tampeniile lui,,(cucereste/seduce fata), eu prin comparatii si alte gesturi simple nu reusesc.Nustiu daca sa mai incerc sa o fac pe aceea fata sa ma placa.E a 8-a oara cand se intampla,parca am ghinion asa in dragoste! Dece sunt fetele asa, majoritatea nu toate? Cum se poate sa ii placa de asemenea baiat? Mie nu mi-as fi placea daca as fi un locul ei, cred ca nici voua.Dau funda cine ma lamureste! Multumesc

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred ca e chiar atat de uratel baiatul ala poate asa il vezi tu ca esti gelos pe el,poate el face sala nu tu in fine nu stiu daca e adevarat ceea ce scrii mereu ne dam sfinti, la fete le plac badboys iar acest mascul nebun cum i spui tu isi asuma niste riscuri desi par stupide sunt riscuri,imi amintesc de cat mandra era soramea cand eram mici si eu faceam lucruri aiurea i era ciudat dar radea,a face pe cineva sa razi e un lucru foarte important,apoi inaltimea conteaza foarte mult,aspectul fizic,financiar,daca tu esti timid, pampalau, fricos logic ca amicul tau le va fura mereu, in loc sa il vorbesti de rau mai bine ai vorbi cu el, ca daca vorbesti cu o fata va spune vreau unu cuminte dar vezi ca real e diferita situatia, sunt sigur ca baiaul nu e urat sau mic de inaltime asta isi garantez eu

| DeeaMarry a răspuns:

Pentru ca el e diferit de toti ceilalti. Pentru ca ea probabil e in perioada de rebeliune, vrea ceva diferit, vrea un bad boy cum tot zice Ray pe aici big grin.
Ce fel de prieten iti e ala de se baga mereu peste tine?
Data viitoare pune ochii pe o fata mai matura in gandire (nu neaparat la ani). O astfel de fata va sti ce sa aleaga.