| TkeL a întrebat:

O data la o saptamana-doua fac sex cu prietena mea. De obicei o facem aproape toata noapte si nu vreau sa spun asta doar pentru a ma lauda eu sau ceva de genul asta. Sambata trecuta am inceput sa facem asta de la ora 10 pana la 1 dupa care ea a vrut o pauza si m-am terminat si eu. Pe la 1:15 am incercat sa facem asta din nou doar ca o durea foarte tare tin sa mentionez ca inainte sa imi dau drumu i-am tras o cel mai tare in pozitia doggy style la marginea patului. Am incercat peste 20 de minute si tot aceeasi durerea avea si nu era absolut deloc uda. Am incercat si dupa 30 de min si tot la fel...o durea prea tare. La ora 5 m-am trezit si am inceput sa o sarut pe gat si asa mai departe am incercat sa o mai facem si de data asta reusisem mai greu...dar reusisem. Tin sa mentionez ca facem asta fara prezervativ deoarece ia anticonceptionale. Din ce cauza?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-ai da interesul sa o si pregatesti pentru sex, s-ar bucura si ea de partida de sex, asa, doar satisfacandu-ti madularul, nu ii aduce ei nici un beneficiu.
Faptul ca nu era umezita, imi spune clar ca nu te-ai obosit sa o satisfaci.
Incearca sa inveti a satisface o femeie, ca te ajuta in viata. Satisfactia persoanal o poti obtine in 2 min de sex, pe cand o femeie are nevoie de stimulare si pregatire, cel putin 10 minute inainte de penetrare.

| Steam321 a răspuns:

Pai dacă nu era uda bine trebuia sa o exciți mai bine și prin excita re se uda pupândo pe gat, făcându sex oral

| TkeL explică (pentru Steam321):

Eu sunt foarte romantic cu ea și îmi place să îi ofer de foarte multe ori sex oral. Doar că ea este foarte nerăbdătoare și vrea să înceapă direct...O să încerc să am foarte mare grijă. Mulțumesc frumos de sfaturi

| Maryyys a răspuns:

Esti eccesiv cu prestatia sexuala in loc sa prelungesti foarte mult preliminariile? cred si eu ca o durea biata fata! 20 de minute e supersuficient cred... poate ma insel...

| Maryyys a răspuns:

Esti eccesiv cu prestatia sexuala in loc sa prelungesti foarte mult preliminariile? cred si eu ca o durea biata fata! 20 de minute e supersuficient cred... Exista o patologie numita 'priaprism' ai auzit de ea? Poate ma insel...

| TkeL explică (pentru Maryyys):

Dar si eu si ea ne-am obisnuit cu partide foarte lungi... daca stam o ora sa ne tragem sufletul e ok.La inceput nu aveam problema asta indiferent de cat stateam.

| TkeL explică (pentru Maryyys):

Acum am aflat despre priaprism...nu stiam. Multumesc frumos!