| SnYcK3rS a întrebat:

O intrebare adresata baietilor. Cand te dezvirginezi ce simti? In primele momente zic, durere, usturime? Cand se rupe ata ( frenul ) doare rau? Am citit ca ea dupa ce se rupe cade singura? Se rupe din ambele parti? Cand eram mai mic nu o aveam, dar la inceputul adolescentei a aparut, chestie fireasca

Cand un baiat face prima data sex nu e capabil sa mentina o erectie lunga? Am inteles ceva de 2-3 minute si apoi isi da drumul, cu timpul dupa ce prinde experienta va avea si o erectie de durata? Adevarat sau cum sta treaba?

Funda

4 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Omule mai bine incerci tu, sau ramai doar cu o intrebare pusa pe TPU. Baftawinking

| grab a răspuns:

Ata nu se rupe chiar asa de usor ca himenul. procentul de rupere e f mic.
deci aici poti sa stai foarte linistit.

cat despre erectie, asa nu putem sa iti raspundem noi. o sa iti cunosti corpul putin cate putin si cu multa rabdare.

bafta!

| SnYcK3rS explică (pentru grab):

Ma refeream la faptul ca atunci cand faci sex pentru prima data nu poti tine o erectie atat de mult ca si cum ai tine'o dupa ce capeti experienta, adevarat?

| grab a răspuns (pentru SnYcK3rS):

Adevarat