| SnYcK3rS a întrebat:

O intrebare adresata baietilor. Cand te dezvirginezi ce simti? In primele momente zic, durere, usturime? Cand se rupe ata ( frenul ) doare rau? Am citit ca ea dupa ce se rupe cade singura? Se rupe din ambele parti? Cand eram mai mic nu o aveam, dar la inceputul adolescentei a aparut, chestie fireasca

Cand un baiat face prima data sex nu e capabil sa mentina o erectie lunga? Am inteles ceva de 2-3 minute si apoi isi da drumul, cu timpul dupa ce prinde experienta va avea si o erectie de durata? Adevarat sau cum sta treaba?

Funda!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Frenul nu se rupe este o prostie... se va rupe, de fapt se va fisura celor care îl au prea scurt / prea subțire în rest nu are nici o treabă cu virginitatea.

| SnYcK3rS explică (pentru Azµre):

Stiu ca nu are nicio treaba cu virginitatea, dar mai devreme sau mai tarziu se va rupe si voiam sa stiu cat de dureros e...

| Azµre a răspuns (pentru SnYcK3rS):

Nu se va rupe, nu te mai speria atât. Nu e o lege să se rupă, eu am 25 de ani și e intactă! depinde de fiecare cum are penisul dezvoltat am specificat ma isus la unii este mai scurtă și se rupe. Dar oricum arfi nu se rupe de tot.

| SnYcK3rS explică (pentru Azµre):

Nu sunt speriat, eram doar curios si de aceea am pus seria de intrebari...

| NuMaContrazice a răspuns:

Simti ca poti muri linistit.