| andrei206 a întrebat:

O sa fac dragoste in curand cu prietena mea virgina. Daca nu are himenul elastic, si incepe sa sangereze, continui sa o penetrez, sau o duc la baie sa se spele cu apa rece? Cat despre mine, am mai avut doua contacte sexuale, si nu s-a rupt "ata", deci aceeasi intrebare.multumesc

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat folositi prezervativ, e suficient sa-i pui un prosop sub solduri ca sa nu patati patul. Nu va sangera atat de rau incat sa merite sa va opriti.

| Floreenofficial a răspuns:

Daca ti se rupe nu mori! iar ea daca sangereaza nu te ingrijora e normal...

| Missy_4676 a răspuns:

Da nu sangereaza ca la taierea porcului! Si nici tu!

| judgement a răspuns:

Cea mai mare prostie este te opresti happy este ceva normal... stai linistit...

faza cu ata nu este o regula... suntem destui in club fara ata rupta si nu ne facem problemewinking

P. S. folositi prezervativu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ata ta se rupe dupa multe relatii sexuale depinde poate ramane nerupta tot timpul depinde situatia si amica ta gagica fie ce o fi zii sa-si faca o baie inainte sa te **** cu ea poate nu mai sangereaza

| andrei206 explică:

Ok, m-am linistit, multumesc mult