| Houselaurie a întrebat:

Salut.pe 1 iulie sunt la mare, la eforie nord, am un cantonament.stam 1 saptamana.si la plaja, as vrea sa incerc sa combin niste fete, in primul rand, pentru ca nu am nici prietena.sigur am de unde alege.numai ca nu stiu moduri in care sa intru in vorba cu ele. ma puteti ajuta? cand sunt pe plaja sau in apa.

1 răspuns:
| xDya a răspuns:

Pai. poti sa mergi la una dintre ele pe care ai pus tu ochii smug si sa ii faci cateva complimente, apoi sa ii ceri nr. de telefon sa mai vorbiti happy