| Houselaurie a întrebat:

Salut.pe 1 iulie sunt la mare, la eforie nord, am un cantonament.stam 1 saptamana.si la plaja, as vrea sa incerc sa combin niste fete, in primul rand, pentru ca nu am nici prietena.sigur am de unde alege.numai ca nu stiu moduri in care sa intru in vorba cu ele. ma puteti ajuta? cand sunt pe plaja sau in apa...

Răspuns Câştigător
| IrinaBiancaDulce a răspuns:

Buna,tot ce pot spune este ca ar trebui sa iti asculti instinctul dar oricum,cu o fata poti incepe cu orice gen,daca esti pe plaja, te duci si o intrebi daca nu merge la o inghetata.(pe caldura asta :->) sau in apa, invit-o la un volei sau o plimbare cu hidrobicicleta (crede-ma ca e la fel cu baietii in cazul meu.ii poti intreba de fotbal in orice moment al zilei tongue) deci saper ca ti-am dat o idee despre cum sa le abordezi.succes si spor la agatat tongue ...astept fundahappy