| Carmen51 a întrebat:

Salut, pe 1 sept. am avut contact sexual neprotejat, însă partenerul meu nu a ejaculat deloc, am făcut puțin fără prezervativ, iar după până să ejaculeze i am făcut cu mâna, de pe 2 sept. până pe 8, aveam pe calendar săptămâna fertilă, iar ziua ovulației era pe 7, pe 21 trebuia să vină menstruația și încă nu a venit, am un mic disconfort la burtă, sunt șanse de sarcină?

2 răspunsuri:
| Elllla1104 a răspuns:

Nu, clar nu, stai liniștită, menstruatia poate întârzia din mai multe cauza nu neapărat o sarcină!

| sierra1 a răspuns:

"Carmen51: să ejaculeze i am făcut cu mâna, de pe 2 sept. până pe 8...sunt șanse de sarcină?"

dacă doar asta i-ai făcut (ȘASE ZILE? și acum e in spital probabil), nu