| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a face sex anal trebuie sa respecti anumite reguli?

8 răspunsuri:
| WarAngel a răspuns:

Trebuie sa folosesti prezervativul

| darrio2007 a răspuns:

Da. Clismă.

| StefanCosmin a răspuns:

Nup, doar dai limbi

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa inveti, din cate vad.

| TanteMarianne a răspuns:

Pai...
1In cazul fetei ii recomand sa nu aibe hemoroizi sau sa fie constipata sau sa nu fii avut diareeh inainte si sa se spele inainte.
2in cazul baiatului, neaparat inainte sa faca sex anal sa schimbe prezervativul, apoi dupa ce termina si-l schimba daca vrea sa continue in cealalta parte.
3Cica e bine sa folosesti lubrifianti

succes...

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca trebuie respectate anumite reguli in cazul unui contact sexual anal.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, clisma intai, sa-ti cureti colonul, iar sexul se face cu lubrefiant si prezervativ.
In timp, va trebuii sa-ti cumperi si dopulet de poponet, pentru ca sfincterul anal este rupt, iar fecalele risca sa iasa afara.

| vocea a răspuns:

Nu neaparat, dar ca sa fie o placere pentru ea mai mare ineacra sa ii dai cu lubrifiant,