| Aalexander a întrebat:

Salut.
Pentru o fata este jenant sa se afle sau sa se vorbeasca despre tiupul cu care si a tras o recent?
De ce?
Noi barbatii ne mandrim cu asta big grin

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, consider ca e jenant. Si nu doar pentru fete. E o copilarie sa te lauzi cu cate sau cum ai facut-o...

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Te-ai nascut ieri(da, e afirmitie). Desigur ca e jenant pentru ea.Sexul e o chestie mult mai intima pentru fete decat pentru baieti. Daca a fost invatata ca sexul e o chestie pe care o faci la maturitate sau doar dupa verigheta(mai sunt si parinti de-astia), cu atat mai mult. Daca te deranjeaza atat de tare cu cine 'si-a tras-o' gaseste-ti alta. Daca nu, asteapta pana sunteti la un nivel de COMUNICARE mai intim, si apoi deschide subiectul.

| raluk27 a răspuns:

Pt ca daca un baiat se lauda ca a facut-o cu x, y, z, e considerat mare macho. In schimb daca fata se apuca si ii enumera pe toti, va fi considerata usuratica. Practic iti faci reclama proasta singura. In opinia mea, nici baietii nu ar trebui sa discute despre asta. E o chestie ce tine de educatie. Daca n-ai putut ramane cu acea fata, macar nu "umple" targul. Pana la urma sexul e o banalitate. Daca ajungi sa o pui pe tapet ca pe o chestie wow, pe care si animalele o fac, inseamba ca numai pentru atat te duce mintea pe tine, ca om.