| 19ZenS48 a întrebat:

Salut,performanța mea sexuală a scăzut drastic de când m-am îngrășat și am luat pauză de la activitatea sexuală. Inainte țineam 30 min+ acum dau de două trei ori și gata.Mentionez ca am făcut și încă fac sport, nu beau alcool și nu fumez.Am mâncat foarte sănătos, dar pur și simplu nu mai rezist deloc.Am încercat exerciții kegel dar nu au dat randament.Ce spray sau cremă aș putea folosi pentru întârzierea ejaculării?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Slăbește,scade din carbohidrați, ridica greutăți, treci pe grăsimi sănătoase și proteine, vezi că pastilele astea provoacă infart in timp

| Violleta2022 a răspuns:

Slabeste si revino-ti la forma initiala ca sa-ti revina si performanta in pat.

Ti-am scris si pe celalat topic ca nu exista spray, creme sau clai sa-ti intareasca penisul, ci rezolvarea problemei fiziologice (greutate in cazul tau) sau mintea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Recupereaza-ti forma fizica. Nu e suficient sa faci niste sport si sa mananci alimente sanatoase, fa sport mai intensiv, si calculeaza-ti caloriile.
Eu am slabit recent (nu mult), si mi-am recuperat inclusiv rezistenta la alcool, ca in adolescenta laughing
Am facut si sport, si fasting, si eliminat alimentele daunatoare.
Efectul se simte in multe "domenii", merita.

| 19ZenS48 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu eram slab înainte frate, a fost o necesitate să mă îngraș. Acum totuși caut niște sprayuri ceva care să își facă efectul dacă ai vreo idee

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista niciun spray care sa ajute la mărirea penisului. Slăbește! Și vei ajunge la ejaculare normala.