| xXx_6966 a întrebat:

peste cateva zile ma intilnesk cu foasta prietena//puteti sa-mi spuneti niste teme de discutii...ma tem sa nu ma fac de ris in fata ei,, stiu ca. cand o sa ne vedem imi va zbura tot din cap...

2 răspunsuri:
| raducrc a răspuns:

Si eu am patit exact ca tine, nu m-am fost vazuta cu fosta prietena de mai bine de un an si m-a sunat sa ne vedem. Am fost stresat ca nu stiu cum o sa reactionez cand ne vom vedea, dar a fost totul ok. Cel mai bine cred ca trebuie sa fi tu insuti, cat mai natural, ca daca ati stat destul timp impreuna incat sa iti cunoasca foarte bine caracterul nu are rost sa incerci sa pari altcineva ca isi va da seama imediat. Poti povesti cu ea despre ce ati facut in ultima vreme, cu cine ati iesit, evenimente care merita discutate. Succes!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai natural, sa o intrebi ce a facut in timpul acesta cat a fost singura, cum s-a simtit ce a mai facut pe la scoala, care mai este viata ei si cat de multumita este de prezent;
)