| Liiips11 a întrebat:

Salut, poate rămâne fata însărcinată dacă terminăm pe fundul ei si posibil ceva a ajuns spre vagin? Ii întârzie ciclul cu 9 zile deja, însă a avut o perioadă stresantă, în ultimul timp.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poate ramane gravida, mai ales daca fata era in perioada fertila, fiindca accidente se intampla chiar si barbatilor cu multi ani de experinta.

| Liiips11 explică (pentru Violleta2022):

Am efectuat un test de sarcină după 10 zile a întârzierii ciclului menstrual și rezultatul a fost negativ însă testul nu a fost făcut la prima urinare.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa rămână gravida.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă nu ați folosit prezervativ se poate, șanse mici dar se poate, dacă esti sigur sigur ca nu ți-ai dat drumul in ea și ai scos-o la timp, in principiu nu trebuie sa îți faci griji de sarcină. De ce nu folosești prezervativul? Ca sa nu mai stați cu grijă?

| AliGab a răspuns:

De test de sarcina ati auzit vreunul? Se gasesc la orice farmacie cu doar 20 lei

| SugusMarcel a răspuns:

Dacă e stresată e timpul pentru runda 2 și se rezolvă pup