| dudu10e a întrebat:

Salut,poate rămâne însărcinata daca am făcut cel mult 2 minute, și nu mi-am dat drumul in ea am scos și mi-a frecato 2 minute și mi-am dat drumul pe ea și neavând ejaculării anterioare de cel puțin 25h.
Sunt stresat și nelămurit de dif răspunsuri nu știu care e răspunsul bun, ofer funda mulțumesc

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bun raspuns il are medicul ginecolog, sa mearga la un control numai stati pe TPU sa asteptati ca nu stim.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ti-am mai spus de vreo 10 ori: de la laba este imposibil ca o femeie sa raman gravida!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa rămână gravida în situația prezentata de tine.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Salut, daca nu ți-ai dat drumul in ea cum ai zis tu, nu este însărcinată. Posibil de la lichidul preejeculator dar daca au trecut 25 de h și ai urinat nu sunt șanse să fii rămas însărcinată.

| Florea_Maria__YPcT a răspuns:

Dacă ți-ai dat drumul pe ea stai liniștit ca nu e nici o posibilitate de sarcină, Și dacă ar fi să vă asumați tot ambii, Deci protejați-vă!