| HearToFaSpartan a întrebat:

Povestea incepe cam asa imi place de o fata eu am 16 ea tot 16 in 3 luni e ziua ei, ma gandeam sa fac niste bani si sa ii cumpar un Mp4 de calitate si 17 trandafiri pentru ca face 17. Idea mea era cam asa : Dupa ce terminam orele sa o invit la un suc si undeva sub masa sa pun trandafiri (asi vorbi un prieten de-al meu dinainte de a veni sa pun trandafiri sub masa) si dupa ce terminam sucul sa ii dau din Rucsac Mp4 si trandafiri si sa indraznesc sa o sarut ce ziceti? Cam stie ca imi place de ea vorbim pe mess, la scoala cateodata mai inventez scuze ca sa o sun. Nu prea e interesata de cei de aceiasi varsta ca ea mai mult ii plac baieti de la 18 in sus, cei care au nust ce rable de masini parca draq oricum sunt niste gongoi si niste cocalari ce se dau smekerasi da asta este. Ce imi trebuie sunt niste sfturi, o parere si cum fac cand vreau sa o sarut. Multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

E bine sa te trezesti si sa lasi cadourile in pace, dar nu si florile. Pana vine ziua ei, incearca si cucereste fata.

| HearToFaSpartan explică (pentru neutrino):

Multumesc pentru sfat.

8 răspunsuri:
| Kydutsa a răspuns:

Heeeii! Fetelor le place sa primeasca cadouri, in special flori! Se simt rasfatate cand primesc o floare! Dar de ce trebuiesc 17? Ii poti cumpara si 3 sau 5... ea va fi fericita ca cineva a scos-o in oras si i-a daruit o floare de ziua ei. Se va simti apreciala. Baftaaa, vezi ce faci ca esti descurcaret! PUpic

| HearToFaSpartan explică (pentru Kydutsa):

Da stiu ca si 1 e de ajuns pana la urma gestul conteaza da ma gandeam sa fie ceva ma special pentru ea oricum ai dreptate, esti foarte de treaba mersi pentru sfat.

| William a răspuns:

O sa regreti daca iti cheltui banii cu fete de acum. Mai asteapta un an doi.

| HearToFaSpartan explică (pentru William):

Stiu frate ca e o prostie, eu ma gandeam ca PNM sa ii fac o placere la fel cum fiecarui om ii place sa primeasca un cadou. Mai ales unei fete. Multumesc mult pentru raspuns, ai dreptate ce spui.

| Oana92 a răspuns:

Gestul tau e unul frumos, iar daca fata te place si e sensibila sigur o sa fie impresionata. Ai putea sa ii dai trandafirii cand te intalnesti cu ea si cadoul la final(impachetat frumos!). Iar cu sarutul nu stiu ce sa iti spun, vezi si ce reactie are ea. Ai putea sa incerci sa o saruti cand o conduci acasa. Bafta!

| HearToFaSpartan explică (pentru Oana92):

Nust ce sa zic ea nu e timida sau ceva de genu cu fosti ei iubiti o vedeam intotdeauna ca se saruta foarte mult sa o conduc acasa nu prea pot, povestea e mai lunga dar Multumesc mult pentru raspuns si sfat esti foarte de treaba.

| Oana92 a răspuns (pentru HearToFaSpartan):

Daca nu cand o conduci acasa atunci macar cand plecati de la suc. Sau poate te saruta ea...

Bafta oricum! Si mersihappy