| AstroDubstep a întrebat:

Salut, practic sportul, mai pe nume Fotbal, de vreo 5 ani, am o intrebare : Joc fundas stanga, si joc si in atac si in aparare, adica urc in atac, mi-e cam greu sa mai cobor, Ce-as putea face? Cum sa-mi dezvolt plamanii? Sfaturi, orice, dau funda daca e oke. Funda maree

Răspuns Câştigător
| diesel94 a răspuns:

Cumpara-ti niste proteine pentru ca iti vor da energia necesara efortului. Foloseste www.redis.ro sunt foarte ieftine si sunt o multime.