| Hagvsg a întrebat:

Salut. Prietena mea are probleme cu ciclul dinainte sa avem ultimul (si primul) contact sexual, asta fiind acum 2 luni si ceva, eu fiind plecat. Care ar putea fi problema sau am facut noi ceva gresit?

2 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Control ginecologic. Nu are legatura sexul cu menstruatia, decat in contextul sarcinii

| DontActLikeMe a răspuns:

Nu ati facut voi nimic gresit, stati linistiti. Problema consta in o dereglare hormonala, si numai medicul o poate rezolva.