| anonim_4396 a întrebat:

.Prietena mea e virgina, si ne-am decis sa trecem peste faza asta..chestia e ca n-am dizvirginat nicio fata pana acum si nu stiu cum e... dupa actul sexual ce simptome ar putea aparea la ea? are 19 ani!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este posibil sa simta o jena, o durere mica datorita ruperii membranei himenale si s-ar putea sa sangereze putin, dar nu-i obligatoriu sa sangereze.
Te pup!

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Fi mai relaxat!
o iei mai usor, ea nu a m-ai facut-o si va simti o durere, de tine depinde cat de mare

| iubesc a răspuns:

Buna! Depinde, la inceput are o scurgere mai mica de sange iar tu trebuie sa fii atent sa nu o ranesti prea tare. Dupa actul sexual ar putea-o durea cateva zile burta dar depinde de la caz la caz.

| Vlad5631 a răspuns:

1: dezvirginatul nu este o boala, nu are simptome.
2: dupa ce o dezvirginezi s-ar putea sa curga putin sange, in rest nimic, stai chill man.

| KyPy a răspuns (pentru Vlad5631):

Stiu frate ca e vorba de sange! e vorba ca am inteles ca ustura a2a zii de moare sau ceva de genu,***, si incerc sa-i explic!

| yutsa a răspuns:

Um...ar putea sa ii intarzie ciclul si sa aiba dureri in timpul urinarii.Se poate sa urineze cu putin sange si nu e de la menstruatie, dar daca nu ii trece in cateva zile sa zic chiar o saptamana.Si daca e virgina se poate ca actul sexual sa fie dureros sau neplacut pentru ea.

| Myvoiceroman a răspuns:

Ar putea sa vomite pe tine. De placere, desigur. Sau sa iti dea papucii, ceea ce meriti oricum.

| KyPy a răspuns (pentru Myvoiceroman):

Esti sec

| Myvoiceroman a răspuns (pentru KyPy):

Esti prost. Si ce e cu asta?

| KyPy a răspuns (pentru Myvoiceroman):

Bai prietene, tu esti putin dus sau esti prost, una din 2 sigur...ma,daca nu ai ce face mars in *** la supt tata ca te doare rau capu! copil facut pentru alocatie!

| Smileforme40 a răspuns:

O s-o doara.Este normal, pentru ca este o rana acolo.O sa mai aiba niste scurgeri de sange, dar nu mult, cateva zile dupa.In ziua respectiva si in urmatoarele doua-trei e posibil sa o jeneze locul.Depinde de la fata la fata.Fii alaturi de ea! Ajut-o sa simta cat mai putina durere(excit-o) si o sa fie bine.Primele cateva dati este durere, dar apoi se obisnuieste.(e posibil sa mai aiba sangerari si la urmatoarele contacte)