| FloriinDobrinn a întrebat:

Salut.
Prietena mea mi-a făcut oral, am fost la baie sa fac treaba mică iar apoi când am revenit în cameră m-am jucat cu penisul cu buzele ei de jos, care ar fi șansele la o sarcina? O doare acolo puțin mai jos de burta.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din prezentarea ta reiese ca nu s-a produs ejacularea, astfel ca intr-o asemenea situatie ai fi putut tu sa te joci cu penisul printre labiile ''pasaricii'' mult si bine, fiindca pe glandul(capul) penisului tau NU au existat spermatozoizi. Poate vei reusi sa intelegi ca sarcina NU poate sa ia nastere oricand, oricum, in orice situatie si mai ales....chiar din NIMIC. Ar fi chiar culmea. laughing S-ar putea ca durerea resimtita sa fie de natura medicala, sa nu aiba absolut nicio legatura cu joaca de-a sexul, in cazul in care penisul tau nu a penetrat vaginul prietenei tale. Multa sanatate!

| FloriinDobrinn explică (pentru corbulalbrosu):

Știam că nu are cum dar era ea panicată... i am zis ca nu are cum... mai e si virgină

| Freya1 a răspuns:

Nule

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu vad vreo sansa de sarcina in acest caz.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Dupa ce te-ai jucat cu titirezul in forma de cuc ai inceput sa umbli la schimbatorul de viteze...Sansele ca uleiul de franare sa se fi declansat este aproape nule pentru ca feititele stie.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Sansele sunt de radical din 4 impartit la 2 -1.