| anonim_4396 a întrebat:

Salut prietena mea s-a despartit de mine pe motiv ca nu ne potrivim dar eu o vreau inapoi ce ar trebui sa i spun

6 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Cum ar veni ca vrei sa te impaci cu ea pe vrajeala noastra.
" Nu ne potrivim " Suna atat de clasic. Asta e doar o scuza pentru adevaratul motiv.
Gaseste la altcineva ce nu gaseste la tine. Ea s-a despartit de tine, iar tu stai pe net si cauti solutii de impacare. Te-ai gandit sa-i spui ca o vrei inapoi, nu conteaza cum o spui, conteaza pentru ea sa-i zici ca o doresti inapoi Daniele.

| FesCuDungi a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic, dar sfatul meu este sa lupti pentru ea daca chiar o iubesti! nu te lasa usor, vei regreta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i ce simiti, un barbat adevarat nu o lasa pe femeia lui sa plece. Deschide-ti sufletul in fata ei, spune-i tot sa stie, deschide-i ochii sa vada ca esti barbatul ei, numai si numai tu.
Si o sa reusesti sa o aduci inapoi deoarece esti barbat si poti sa o convingi. Dovededste-i prin fapte, dai o floare, ia-o in brate, iau cu forta pe sus, sarut-o intruna, o sa si aduca aminte de multe, si o sa cedeze
Bafta colegu, sa ne auzim cu bine!

| IULY991 a răspuns:

Sigur si l-a gasit pe altul, intereseaza-te si daca asa e nu ai ce sa-i faci. Dar poate ai suparat-o, gandeste-te bine ce ia-i facut.

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Cand a spus ca nu va potriviti s-a referit anumite criterii vino cu detalii : varsta, timpul cat ati fost impreuna, motivele pe langa asta daca au mai fost, ca sa iti dam un raspuns la subiect, ca alta e la 15 ani si alta e la peste 20winking

| Original1992 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti deschis cu ea, la sigur ca are un motiv intemeiat, chiar nu cred ca asta e motivul real....deci daca intr-adevar te iubeste ve-ti fi impreuna... funda?