| Vlaad2 a întrebat:

Salut, prietena mea se apuca sa mi facă ceva și nu termina niciodată, cum pot sa o fac sa termine, menționez ca eu mereu termin la ea dar ea la mine niciodată nu vrea

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai aici nu este neaparat "vina" ei, tine de amandoi si mai mult de tine. Trebuie sa ajungi in punctul in care o cunosti bine, sa stii ce ii place si cum, asa reusesti sa o stimulezi astfel incat sa termine si ea.

Numai bine!

| Emilian65 a răspuns:

Poate nu ii place ce-ti face. Sau poate se gandeste ca nu esti multumit de prestatia ei si mai bine renunta sa-ti faca ceva.

| Wr3nch a răspuns:

Poate nu ii place sa o faca dar se teme sa zica ca sa nu se supere. Sunt oameni la care le place foarte mult sa primeasca, dar nu si sa dea laughing

| Sofer a răspuns:

Sa își facă mai mult curaj sa termine ca dacă gusta lăpticul nu o mănâncă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semneaza contract cu ea ca ce primește trebuie si sa dea, conform drepturilor cetățeanului din 1776.