| NubleReapper a întrebat:

Salut,prietena mea se intelege foarte bine cu un amic de-al ei, pot spune ca, mult prea bine...si chestia asta nu-mi place deloc, dar nici nu vreau sa vorbesc cu ei pe tema asta pentru ca o sa para ca is gelos...
Ce pot face in aceasta situație?

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Trebuie sa accepți situația. Dacă se intelege bine cu el, nu va renunta la prietenia asta.

| DeyCj a răspuns:

Să nu arăți asta ca să n-o pierzi.Ea este ceea ce alege, deși el crede că el a ales-o.Asta-i realitatea, fetele aleg băieții nu invers.Ele sunt mai pretențioase.

| ywar a răspuns:

Sa vorbesti cu ea despre asta si sa-ti spuna ce-i lipseste ei din partea ta. Afectiune, intelegere, atentie etc?