| Patrick20061997 a întrebat:

Salut prietenei mele îi place sexul anal.se întâmplă ceva daca finalizez in fundul ei?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In mare parte din cazuri n-o sa se intample "nimic". Nu poate sa ramana gravida, si daca sunt sanse, acestea sunt infirme (ma refer strict la cazul in care finalizezi "aproape de fundul ei", poate din greseala chiar in ea -nu in fund).

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma ejacularii spermei in interiorul colonului/anusului nu se poate intampla absolut nimic deoarece practic sperma NU poate ajunge si nici intra in vagin. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sarina a răspuns:

Nu se întâmplă nimic