| florinnica83 a întrebat:

Salut prieteni,
Ce parere aveti despre dragostea fara varsta?
E o greseala ca oameni sa accepte diferenta cea mare de varsta intre ei si sa incep o frumoasa poveste de dragoste?
Credeti ca mai are importanta parerea celor din jurul vostru daca intr-adevar iubirea voastra pluteste?
Exemplu: Adica, diferenta dintre baiat sau fata sa fie de 10-15 ani
Ati fi deacorc cu aceasta diferenta de varsta intre partener?

Răspuns Câştigător
| oliviaaa a răspuns:

Nustiu voi ce ziceti mama mea si tatal meu tata e mai mare decit mama de 10 ani acum tata are 40 iar mama 30 si eu cred ca nu e grav principalul este (IUBIREA)

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu este bine ca sa fie asa mare diferenta de ani.

| IonutPutinica a răspuns:

Depinde daca varstele sunt ceva de genu 20-30 dar daca ajungem deja la 13-23 ar trebui sa stii ca este doar o aventura pentru partenerul mai mare si ca ar trebui sa-ti cauti preteni de varsta ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dragostea nu are varsta, dar sa fie dragoste nu ceva pasager