| florinnica83 a întrebat:

Salut prieteni! In aceasta zi va voi pune o intrebare mai personala, legata de atitudine mea si am nevoie de un sfat de la voi. Am cunoscut o fata pe acest siteu si sincer intrebarea ei ma dat gata asa ca am hotarat sa-i dau un raspuns la intrebarea ei, un raspuns sincer si provenit din adancul inimi mele. Dar va spun ca nu imi trecea prin cap ca de la acel raspuns voi ajunge sa ma indragpostesc de ea si ea de mine, va spun ca nu avem deloc mult timp impreuna doar trei zile si culmea ca am reusit intr-o singura noapte sa-i distrug inima fara ca sa imi dau seama de urmarile acestei greseli fatale. Intrebarea mea este: Credeti ca asi mai avea o sansa in fata ei? Si daca ati fi in locul meu ce ati face? Mentionez ca m-am cait in fata ei. Si ea a acceptat scuzele mele dar eu inca ma mai simt vinovat.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

"Ce urca repede, la fel de repede coboara" Cautati deci sa va cunoasteti mai mult inainte de a va "adanci" relatia. Daca a acceptat scuzele, nu prea mai ai ce face, doar poarta-te frumos pe viitor.
Spor!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mai pe scurt nu se putea?

| florinnica83 explică:

Nu, pentru ca tot eu sunt, dar am inschimb adevarata lui poveste la mine si asi putea sa o las ca dvs. sa o citit si voi, apasati dublu cluc pe acest linc si cu siguranta nu va va pare rau de cele citite.
http://nicaflorin83.wordpress.com/......-in-viata/ cu respect semneaza nicaflorin83.ro