| pytyk_2297 a întrebat:

Salut prieteni stiti cum sa cresc in inaltime fac baschet dar spuneti-mi si niste exercitii eficiente si in cat timp cresc daca le folosesc oasele mele se inchid intr-un an ce credeti ca o sa m-ai cresc daca se inchid cartilagiille PS Am 13 ani fac 14 in noiembriewinking
scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Papa_Angelo_Mihai_1997 a răspuns:

E foarte bine ca faci baschet, asta practic si eu si am crescut destul de mult acum am 14 ani si am 1 70 inaltime, in orice caz incearca sa faci tractiuni la bara eventual cateva flotari eu asa fac si sunt avantajoase trasctiunile ca mai si cresti dar atentie sa nu ridici greutati deasupra capului ca atunci ramai scundwinking

1 răspuns:
| pytyk_2297 explică:

Mersi sa vad daca mai raspunde cineva daca nu funda
kiss