| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

Salut prieteni..Va rog frumos dati-mi cateva sfaturi.
M-am indragostit fara sa vreau de o fata...
Cu cat o vad mai des cu atat creste "dragostea.". Faza e ca e... fufa...
Nu as vrea sa ma "risc" pentru ca eu chiar sufar si pun suflet...
Va rog ajutat-ma..Nu mai mi-o scot din minte...

Răspuns Câştigător
| Babydin4you a răspuns:

Daca nu merge incearca sa iti cauti si tu alta fata cu care sa iesi si sa vezi ca o sa incepi sa ti la ea si o sa o uiti pe ''fufa''winking

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

O puteai descrie prin fapte, ori s-o numești altfel...și nu fufă. De ce? Pentru că tu ne spui nouă că te-ai îndrăgostit de ea. Poate că nu merită respect, dar trebuie să-l oferi, altfel tu îți bați joc de iubire.
Și pentru că ai numit-o așa...și pentru că e...n-o să suferi. O poți evita.

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai n-ai ce sa faci, ori iti cauti o prietena ca sa o uiti pe asta, cu riscul ca acea fata sa se indragosteasca de tine si sa o ranesti.Ori inceri sa o uiti pe fufa.Ori vorbesti cu ea si incerci sa vezi daca merge, riscand sa suferi mult din cauza ei.

| CatalinLaurentiu02 explică (pentru NuMaContrazice):

O sa incerc sa vorbesc cu ea, daca nu merge. o sa vad.

| sayWhaaat a răspuns:

Daca te-ai indragostit de ea inseamna ca iti plac fufele, bravo tie.

| pufies a răspuns:

Diabla are dreptate. Nu contează cum e, contează c-o iubești. Dar mai departe tu decizi dacă vei sta cu ea doar că trebuie s-o respecți.