| danutssa_2124 a întrebat:

. Salut! Prietenul meu.nu prea imi acorda atentie.adica stiu ca ma iubeste, ca tine la mine dar, la telefon rar imi mai da beepuri.sa ma mai sune.nu prea mai este pasionat sa vb cu mine.cand mai vb pe mess. daca nu nu. si nu stiu ce sa fac.il iubesc fff mult.si nu as vrea sal dau pe nimic in lume. dar o tot cauta.sh vrea sa ne certam.cauta motive sa ne certam sh cred ca are de gand sa ne despartimcryingcrying. Ajutooorr!

Răspuns Câştigător
| Inoue a răspuns:

Lasa-i putin timp. Poate trece printr-un impas emorional.Pauzele nu sunt mereu ceva rau in ralatii.Chiar sunt de folos. Poate asa vă veti pune amandoi ordine in ganduri.Lasa-l maxim o saptama.Ar fi bine ca, după ce trece saptamana,, de pauză,, să vorbesti deschis cu el. Iao pe bucatele si vorbeste cu el despre tot ce te framanta. Poate ca nu e ceea ce crezi tu ca e. Aparentele inseală! Iti urez multu succes si La Multi Ani!
fundita?

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cred ca-l enerveaza scrisul tau, s-a saturat saracul de atatea prescurtari si sh-uri...

Răspuns utilizator avertizat
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Pai, daca el iti da motie sa va despartiti...nah.Nu stiu acum despre ce este problema, dar un lucru este Cert.happy. nu il poti tine legt de tine, daca e nu vrea!
Poarta o discutie cu el(fata in fata) si intreaba-l de ce se poarta asa.Nu vei avea nevoie de cuvinte.Privirea lui va spune totul.happy
Baftabig hug

| danutssa_2124 explică:

Eu am pus aceasta intrebare pentru ca am nevoie de ajutor nu sa imi faceti reprosuri.esti chiar indiferent si ratat... ceaw gigiro