| Beyourself1245 a întrebat:

Salut. Primele dati cand ma vedeam cu gagica mea si faceam sex rezistam aproximativ 30 min, iar cu timpul am inceput sa tin 10-15 min pentru ca ma excit maxim. Si mai sunt momente cand ba am erectie si ejaculez precoce si momente cand nu am erectie tare dar se remediaza dupa cateva minute. Mi se intampla uneori cand am erectie tare si tin mult. Eu cu ea o faceam zilnic si de cateva ori. E ceva grav in asta? Mersi si astept un raspuns corect. Dau funda l!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E cam in neregula. 30 min e foarte mult pentru un act sexual... Probabil nu erai atras de ea

| Emilian65 a răspuns:

Numărul mare de acte sexuale într-o zi, influențează durata actelor sexuale. Deci, mai rarut și mai satisfacut.

| Cinic a răspuns:

Un barbat ejaculeaza in medie intr-un interval de 5-15 minute. La inceput tineai mai mult pentru ca iubita ta nu stia pe ce butoane sa apese, pentru ca fiecare barbat este diferit. Acum v-ati obisnuit unul cu celalalt si stiti sa va satisfaceti nevoile unul altuia. Exista tot felul de geluri si de suplimente, dar eu nu recomand. Este mai buna tactica, ai terminat, te apuci sa dai limbi, masezi clitorisul, o pupi si chestii, la mine cel putin dupa cateva minute aveam din nou erecție si evident la al 2-lea numar tineam mai mult, undeva pe la 20-30 minute.