| BomBonela a întrebat:

propuneti-mi si mie niste texte scurtute de dragoste please, FUNDAwinking

5 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Povestea de iubire incepe cu gustul primului pahar pe care il gasesti amar si sec, similar cu gustul propriei vietii.
Mai pe limba ta o poveste de iubire e ca un pahar de alcool, rezisti la 2, 3 da deja cand il iei pe al patru`lea cazi in comă! he was perfect nu e scurt dar sper ca te-a ajutattongue

| danypoli95 a răspuns:

Cel mai simplu...: Te iubesc!

| olinka_1152 a răspuns:

De cite ori vad ceva frumos imi aduc aminte de tine...

| TTTeofiLLL a răspuns:

Bine zi asa : ziua este scurta dar dragostea mea pentru tine este enorma :winking

| nicujoita a răspuns:

Uite iti zic eu 'Dulceata mea curata de capsuni / Vreau 2 cuvinte sa iti spun / Te iubesc la nebunie pana cad lat / Ca sa te sarut pe buze / Pan la majorat ' Bn de fapt le-am inventat. Succes!