| recovery a întrebat:

Salut puteti sa ma ajutati cu ce o pot servi pe o fata la prima intilnire daca afara este iarna si e frig?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Felicitari! Imi plac la nebunie baietii care sunt atat de atenti cu fetele si cu prima lor intalnire, acest eveniment unic in viata fiecaruia.Depinde de fata.O cafea,un ceai fierbinte,ceva cald,daca ai bani. Dar ceea ce nu trebuie sa-ti lipseasca la prima intalnire,este o "floare". Poti sa i-o daruiesti,spunand si cateva vorbe frumoase,care sa-i mearga la suflet: " iti daruiesc aceasta floare minunata, dar tu esti si mai minunata! ".ma rog, ceva de genul.

5 răspunsuri:
| magdaa a răspuns:

Pai.mergeti la restaurant si mancati pizza, sau la cofetarie si mancati o prajitura.
daca trebuie sa stati afara e bun un ceai cald :*

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Inghetata laughing
o ciocolata calda

| DAC a răspuns:

Cioco calda! big grin

| MiTzA_5483 a răspuns:

Cred ca o poti invita la o cafea...intr-un loc placut...(cafenea.restaurant)

| recovery explică:

Ok iau cite un ceai...si doar atit?