| 666_7474 a întrebat:

Revin cu cateva precizari fata de intrebarea anterioara. Am 22 de ani, sunt casatorita de un an, locuiesc in Miami, USA cu sotul meu. Eu sunt inginer iar el are un business.
Acum 3 luni am cunoscut un tip la un eveniment. Am inceput sa vorbim si l-am placut instant, nu in sens sexual. E un om super - inteligent, calm, foarte frumos, stabil financiar si emotional.
Dupa cateva mese impreuna am ajuns in pat. A fost cel mai tare sex din viata mea (si am avut parte de great sex inainte). Chestia s-a repetat de cateva ori si imi e tot mai greu sa ma opresc.
Ideea e, daca l-as placea doar pentru sex mi-ar fi simplu sa pun stop. Nu vreau sa il pierd, dar nici prieteni nu putem fi pentru ca am ajunge iar in pat. Exista o tensiune sexuala intre noi foarte puternica, chiar si cand mergem doar pe strada.
Stiu ca e gresit dpdv moral, fata de sotul meu. El nu stie si sincer nici nu are cum sa afle, deci nu il ranesc (deocamdata). Totusi, imi e frica sa continui pentru ca nu stiu ce se poate intampla.
Multumesc!

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,
Nu stiu daca era necesar sa precizezi si unde traiestilaughing)

Eu zic sa nu spui ca sotul tau n-are cum sa afle, are.
Nu te judec, stii ca gresesti. Cu toate astea, continui sa o faci. Te contrazici singura- ba ca vrei sa scapi de situatia asta, ba ca nu vrei sa-l pierzi. Eu zic sa iei o mare pauza si sa te gandesti la ce pierzi, la ce faci, una dintre relatiile tale trebuie sa se opreasca. Cel mai bine ar fi asta cu amantul sa o opresti. Tu trebuie sa iei decizia si sa ti-o asumi.
Cam asta se intampla cand te mariti de tanara, cica.
Succes.

| RAY a răspuns:

Omul e o fiinta poligama sa stii asta

| mihai69 a răspuns:

De ce nu divorțezi? nu cred că e prea complicat.

| LoveSleep a răspuns:

Mai ai loc în casă? M-aș muta în Miami.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok sa-l inseli atata timp cat nu afla pentru ca nu-l ranesti!? Sotul tau e un norocos pentru ca are o astfel de jumatate, cu totii il invidiem!

| kandaraki a răspuns:

Esti doar o curva care se simte bine alaturi de sot si il inseala din plictiseala, daca sotul iti ofera totul, atunci de ce ii faci tu lui asta? daca ar fi invers si te-ar insela sotul? ti-ar placea?
spune-i adevarul sotului si vezi ce faci in viitor, eu te-as bate si te-as deporta pe o insula singura sa fii!

| Camuflaj2017x a răspuns:

Da sa vina direct o nunta de negri toti la tine la miami sa te ajute sa faci "great sex"...

| mazaroi a răspuns:

Nu sti cat de mult il ranesti pe sotul tau daca afla! Cunosc asa cazuri care au dus la sinuidere.Zic sa opresti aventura cu acel barbat.

| angel70530 a răspuns:

Eu cred ca sa ai o aventura nu este atit de rau insa daca tu esti casatorita si ai un sot cu care te simti bine cu el de ce ar trebui sa il înșeli? eu tot făceam asa prostii ca tine insa eu aveam un iubit care nu ma pretuia deloc eu zic sati asculti inima si sa alegi ce vreai tu in viata asta si daca nu esti fericită cu sotul tau de ce sa nu iti găsesti fericirea in alta parte, gandeste-te bine in ceea ce faci sa nu regreți, tipului spune-i ca va simțiți bine împreună insa spune-i adevarul ca ai un sot si ca daca el te iubeste de va intelege si inca spune-i ca vreai ceva serios nu doar aventura cu paile in cap, caci de astea sunt la orice colt. Fii tare si gandeste-te bine ce faci.