| Abhiabhi a întrebat:

Salut rup
Am 15 ani m-am masturbat acu cateva luni si a iesit sperma ieri m-am masturbat 20 minute fara sperma de loc e vreo problema?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sperma are nevoie de 10 zile ca sa se formeze. Daca tu te masturbezi obsesiv tot timpul, sperma nu mai are timp sa se produca si tu nu mai ai ce sa scoti la masturbare, ranindu-ti caile uretrale si vei scoate sange.
Mai lasa frecatul si iesi afara la joaca, ca nu-i buna sa stai toata ziua cu mana pe cuc.

| Abhiabhi explică (pentru Violleta2022):

Buna pai eu nu mă masturbez excesiv ultima dată acu cateva luni si atunci a iesit sperma si acum cateva zile nu a iesit am 15 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru Abhiabhi):

Mergi la un medic UROLOG in acest caz.

| Emilian65 a răspuns:

Da. Ești prea mic sa curgă spermă de câte ori vrei tu.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Salut,cam da, ar fi trebuit să ai mereu

| anjellique a răspuns:

Salut! sperma iese la final doar, nu stii si tu? laughing)

| Abhiabhi explică (pentru anjellique):

Mă masturbez cred că nu mă excit destul

| Alexandra2136584 a răspuns (pentru Abhiabhi):

Da nu te exciți până la capat