| Matteo1234 a întrebat:

Salut, sa incep cu inceputul, m-am indragostit de o fata de ceva timp si ea stie asta, treaba e ca si ea a cam vrut sa fie cu mine dar mi-a zis ca inca il asteapta pe fostul :/, totusi a vrut sa aiba o relatie destul de apropiata cu mine asa ca am devenit prieteni cu beneficii, dar eu tot vreau sa fiu cu ea si efectiv ma enerveaza ca inca pune poze zicand ca il asteapta inapoi pe fostul ei si eu raman ca prostul...stiu ca si prieteni cu benefici e ok, adica pot sa fac sex cu ea fara nicio problema, dar ma simt naspa ca eu ii sunt alaturi si ea tot la fostul ei se gandeste, ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti imaginezi doar ca stai de farier in asemenea relatie, nu?
Ce mai astepti?
De ce nu-ti cauti pe cineva care sa te si iubeasca?
Evident ca pe fata nu o interseaza persoana ta si nici sentimente nu are pentru tine.

| Matteo1234 explică (pentru Violleta2022):

Da, cred ca ai dreptate, chiar daca o sa fie greu, cred ca asta e cea mai buna solutie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Matteo1234):

De ce sa fie greu?
Tu nu ai putina mandrie de barbat in tine?
Stai la mana unei femei, cand are ea chef?
Ce-i mai rau pe lumea asta decat sa se starga cineva pe picioare cu tine, sa te foloseasca cand are chef si sa te arunce ca pe un nimeni?

De ce ar fi greu?
Stiind deja ca nu te place, ar trebui sa ti se faca lehamite, ca te trateaza asa.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are nicio intentie sa fie cu tine, pur si simplu beneficiaza de placere sa zic asa pana se decide celalat sa se intoarca. Tu esti pur si simplu un inlocuitor temporal si in momentul in care se intoarce fostul, tu esti ca si disparut.

Răspuns utilizator avertizat
| thereisnothingleft a răspuns:

Cel mai bine e sa cauti alta fata.Nu merita sa-ti pierzi timpul cu ea, mai sunt fete dragute.

| IAmTeslo a răspuns:

Incearca sa ii arati ca esti mai bun decat fostul

| RusseCamelia27 a răspuns:

Imagineaza-ti ca mie mi-a zis dupa 1 an jumate ca daca maine l-ar cauta fosta s-ar împăca cu ea...