| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca im place de o fata,cum pot sa o abordez,sa o fac sa ma plac si ea, sa socializez cu ea.intr-un final sa o cuceresc? Sunt mai rusinos.

3 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Fa un gest cat de mic si de neinsemnat care crezi ca este imposibil sa il faci pentru ca esti rusinos si o sa depasesti aceast moment si vei capata incredere in tine, oricum cel mai bine este sa fi tu insuti si sa devi sociabil...

| CosticaPizza a răspuns:

Trebuie sa fii direct, ii spui ca vrei sa faci sex ca esti un baiat de treaba, nu are rost sa stai la vrajeli cu ea ca tot acolo vei ajunge, asa ca de ce sa nu faci sex mai intai si sa va cunoasteti dupa

| Danysan a răspuns:

Intra in vb cu ea-Mai intai vezi ce fel de caracter e apoi deschide un sibiect -ideea e sa o acaparezi in discutie, sa fie atrasa -fetele adora sa dea sfaturi daca nu se simt in plus sa isi dea importanta si tot asa.Vb despre pasiunile ei si tot asa. Dupa ce o sa va atasati foarte mult poti sa incerci sa vb si de cuceriri si Lucruri Romantice happy