| AbiSzab123 a întrebat:

Salut salut, vreau și eu părerea voastră, vă rog.happy Acum o lună vă povesteam de iubita mea care era rece și mintea și m-a lăsat, dar acum s-a întors, stați să vă povestesc. Ea înainte când vorbeam înainte de o pauză de o lună, era rece, mintea mult, spunea ca vrea să se schimbe deși ea nu voia asta, mi-a recunoscut, dacă încercam să îi spun ceva zicea doar am înțeles și mda și multe altele. Am luat o pauză atunci când am pus întrebarea, iar ea în prima zi de pauza de la relația noastră, a ieșit afară cu băieți, după a vorbit cu băieți, și multe altele, ea spunând ca încerca să mă uite prin asta. Și când eram împreună ea mai făcea unele gesturi cu băieți da ea mi-a spus ca cică se simțea singură și de aia, ca ea simțea ca nu mai e bună pentru mine și chestii de genu. Da acum s-a întors spunându-mi ca și-a dat seama ca a greșit, și ca ea nu mai vrea libertate și nimic altceva ca fara mine nu se simte fericită și ca nu libertatea si băieții e ceea ce vrea ea, mi-a spus ca nu mai vrea să trăiască fără mine și ca mă iubește mult și chestii. Oare chiar s-a schimbat? Adică mi-e încă mi-e frică ca pleacă iar eu făcându-i nimic sau ca iar o să i se ia și o să fim ca 2 străini. Ce spuneți?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu s-a schimbat si nu se va schimba niciodata, fiindca nu este in natura umana sa te schimbi, doar se preface si are motivele ei ascunse pentru care s-a intors la tine.
Este doar chestie de timp pana isi va gasi ea altul, care sa-i placa si sa te anunte ca pleaca definitiv, dar pana una alta va continua sa profite de tine, cum a facut si inainte.

| Cinic a răspuns:

Sa iti spuna nenea cinic ceva! Iubita ta s-a nascut pe strazi, va trai pe strazi si va murii pe strazi. Este genul de fata care isi face un hobby din a distruge viata unor barbati buni. Daca te impaci cu ea, vei avea doar de pierdut! Sincer daca eram in locul tau, o mwiam odata si dupa aia nu o mai bagam in seama. Si daca te intreba de ce nu o mai bagi in seama, ii dadeam fix raspunsurile pe care ti le-a dat ea.

| Justanairhead21 a răspuns:

E o vorba - tine-mi tu de cald iarna asta ca la vara iti fac vant. laughing cum a spus cineva mai jos, mai bine nu. La fiecare toana a ei o sa va tot despartiti sau cand se simte plictisita sa ii caute pe altii. Adevarata schimbare la ea o sa apara cand cineva ii ofera o lectie ca nu e ok sa se joace cu sentimentele unei persoane. Nu ai nimic de pierdut.

| gzaharia a răspuns:

Ea a luat o pauza sa-si rupa spatele cu unul (sau altul) in speranta ca va fi luata in serios; cum a vazut ca asa ceva nu se intampla, s-a intors la tine pentru ca tu i-ai permis deja o pauza si te poate juca pe degete cum vrea. Are zero respect pentru tine deoarece si tu ai avut 0 respect pentru tine si ea este full constienta de asa ceva. Fugi de ea si persoane asemanatoare