| mihaitza_4032 a întrebat:

scriu si eu aici in speranta ca imi va da cineva un sfat care sa mi fie de folos cu toate ca stiu ca o sa fie si din aceia care vor rade de mine.
am 14 ani si de 1 luna am prietena...problema mea e ca de fiecare data cand ne sarutam. asa mai intim...am erectie si nu iese din starea asta pana nu ma masturbez. ce sa fac sa nu se mai intample asta?
tot asa mi se intampla si atunci cand ii pun mana in unele locuri. dar parca atunci mi se pare ceva normal

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal sa ti se puna dura cand te saruti te simti tu in extaz in acel moment si masturbarea o poti controla dar trebuie sa ai ambitie.

| Adorable a răspuns:

Pai, asa se mai intampla la baieti. Nu exista o solutie prin care te putem ajuta, doar sa nu va mai sarutati asa de intim. Cu timpul, dupa ce te vei obisnui, nu vei mai avea o erectie atat de rapid.

| ionut7782 a răspuns:

Da este ceva normal.toti am trecut prin asta.e mai bine ca te masturbezi altfel daca te exciti mai tare vei avea dureri de testicule si nu e bine deloc.deci e norma.corpul iti reactioneaza.nu lua nici un fel de pastile sau ceva.stai linistit este normal totul.succes.

| Pelu_5683 a răspuns:

Stai linistit, toata lumea a patit chestia asta happy Pe parcurs vei observa schimbari radicale big grin

| cris_2039 a răspuns:

E ceva normal, ajungind la o excitatie avansata si neputind avea contact sexual ceeace nici nu iti recomand la virsta asta, cel mai bine e sa te masturbezi evitind durerea de testicule.

| intrebare97 a răspuns:

Am si eu o intrebare tot 14 ani am, ma masturbez frecvent da nu.s ***, dar intr.o zi ma trezesc ca nu se scoala si poate chiar ca e mai mica(poate e imaginatia mea) nu pot sa ma masturbez si nu se mai scoala, sunt impotent?!