| eleonorr a întrebat:

Salut scumpilor, cum sa fac sa-mi fac prietenul sa aiba incredere in mine? nu stiu cum sa l fac sa fie fericit alaturi de mine, fara sa l intereseze doar ceva anume. s-a schimbat mult, nu stiu ce sa fac. va rog ajutati-ma. popik dulce

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai te uita dupa altii.nu mai vorbi cu altii.nu mai zambi si mai ales nu mai rade cand sunt si altii de fata.suna-l din 5-5 minute si spune-i ca-l iubesti iar cand iesi din casa puneti o punga in cap cu doua gauri in dreptul ochilor. fa acasa un altar pe care sai pui poza si aprinzi lumanari pui ofrande si flori si il chemi sa-i arati.va fi ferm convins ca el si numai el exista pentru tine si nimeni altcineva. daca nu e convins nici asa ...il trimiti la origine si spui...mai baiete. eu fac 3, 14... 3, 14...pe increderea ta .ca am nevoie de libertatea mea.pa-pa.

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai gandeste-te la ce l-a detrminat sa se poarte asa, daca ai gresit cu ceva...incearca sa porti o discutie serioasa cu el sa vezi ce se intampla, daca te iubeste, trebuie sa aiba mai multa incredere in tine, ca altfel nu se poate, eu zic sa vb frumos cu el si sa il intrebi de ce e asa cu tine si lamuriti problema, bafta!

| covexrobu a răspuns:

Tepes ai dreptate. Ce ai vrea sa faci ca sa aiba incredere in tine? Sa te arunci de pe bloc sau in fata trenului? Ce naiba vrea el de la tine? Eu te sfatuiesc sa iti cauti altul alaturi de care sa fi fericita. Numai bine.