| Roberrt21 a întrebat:

Salut, se poate forma o sarcină daca am avut un contact sexual neprotejat după circa 22 de ore de la ultima ejaculare, tin sa precizez ca nu am ejaculat in timpul actului sexual.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Garantat NU. Este exclus sa poata sa mai existe spermatozoizi in uretra dupa trecerea a 4-5 ore chiar si in cazul in care barbatul NU a urinat intre timp. Sanatate!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa apara o sarcina in conditiile prezentate de tine.