| shon a întrebat:

Salut.
Se poate îndrăgosti un baiat de o fata si verso dacă se sărută fără motiv?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca amandoi simt sa faca lucrul acesta, exista posibilitatea.

| Emilian65 a răspuns:

Da, se pot intampla si asemenea fenomene.

| PersonajFictiv a răspuns:

Depinde de mai multe, daca ma sarut cu vecina sigur nu ma indragostesc de ea.

| AlexCristi97 a răspuns:

Chiar si daca e o provocare, daca sarutul e foarte bun, exista sanse sa se indragosteasca.

| Rob3rt97 a răspuns:

Daca este un joc cu provocari cel mai probabil nu. Dar din moment ce te saruti fara a fii obligat de ceva, inseamna ca exista putina atractie fizica... Chestia cu indragostitul tine mai mult de personalitate decat de fizic deci asta o se intampla in timp.