| Dearscorpion a întrebat:

Spuneti va rog ce inseamna cind un baiat nu te lasa in pace, iti suna intruna te opreste pe drum si macar ca il ignor in toate el tot continua, dar pe linga asta se mai intilneste cu multe fete. Eu ii zic sa ma lasa in pace dar el zimbeste si imi spune "Niciodata". Ce mai e si asta, daca are multe prietene ce mai vrea si de la mine?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Multe fete sunt obisnuite sa aiba o armata de admiratori, cu consecinta sa nu se poata apropia nimeni de ele, niciodata.De ce crezi ca un baiat nu ar putea fi la fel? Vrea sa te numeri printre admiratoarele lui,tine sa te aiba si pe tine in palmaresul lui.
Si,pe urma,nu stii cat de adevarata e expresia,"spui,spui,spui,tot se prinde ceva", el poate sa te si placa, dar bineinteles ca nu o va marturisi prea usor!
Nu poti sti niciodata!

| justfreelove a răspuns:

Stii expresia : Mimez indiferenta dar te iubesc de mor! El te place si crede ca si tu il placi si faza ca discuta si cu alte fete este pentru ca este un baiat sociabil cu o inima mare. Daca vb cu mai multe fete nu inseamna ca este interesat de toate sau ca te va insela!

| Brain_1291 a răspuns:

Pai e fustangiu baiatu`.

| cineva_8314 a răspuns:

Eu cred ca e tare fustangiu si crede ca e mare macho si poate sa aiba tot cesi doreste.nui oferi asta.aratai ca pe tine nu te poate castiga oricum

| Alynikol25 a răspuns:

Ii place de tine
Nu tiai dat seama inca

| Alynikol25 a răspuns:

Ii place de tine