| RkdRich a întrebat:

Salut stie cineva vreun site sau vreo agentie pentru filme porno? Am 19 ani sunt din Buc, 1.77 ochi caprui spre albastri, fizic placut. Daca ma poate ajuta cineva pentru ca imi doresc foarte mult sa ajung actor de filme porno. astept raspuns! dau Fundita. idu meu este r_ionut07@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Yaguar a răspuns:

Vreai sa devii actor ca sa faci mult sex. Acum poate si virsta te inpinge joaca hormonii. Dar dupa ce o sa intri in acest domeniu (daca inca o sa intri), o sa fii actor vreo 4 ani si peurma o sa te ghindesti, de ce nu prea sunt respectat in comunitate, de ce fetele nu se mai uita la mine,(fetele daca o sa vada video cu tine cum esti gol si faci sex cu alte persoane o sa le dispara interesul sa te mai cunoasca, fiindca ele si asa teau vazut din toate partile, Iar baetii unii chit vor fi tineri poate si o sa spuna ca esti bravo dar dupa o anumita virsta nu o sa mai doreasca sa le fii amic). Dar ce famile poti avea in acest caz(daca inca doresti sa ai o familie), ce fata isi doreste asa o familie, poate si vei gasi una care nu are prea mare interes sa aiba copii, si se ghindeste ca el o sa ma tina dar eu o sa ma distrez.
Scoateti aceste prostii din cap si ghindestete cum sa fii cineva.

| RkdRich explică (pentru Yaguar):

Sa sti ca ai mare dreptate. Dar ce mi'ai spus tu acum m'ai facut sa gandesc atfel. Mersi frumos se vede ca esti un om cu capu pe umeri si care gandeste foarte bine. Eu credeam k daca ajung ca voi face sex cu femei foarte frumoase sh ca ma voi simti foarte bine. La familie. la prietenii, la propria mea prietena numai m-am gandit! Mersi frumos! Meriti 100000 de fundite! Salut!

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Chiar crezi ca nu are cine sa faca milioane de filme xxx? Americanii sunt pe primul loc. Lasa-te.

| ciresik80 a răspuns:

Asta iti doresti tu sa ajungi carpa de sters praful a tuturor?

| VictorWannaKnow a răspuns:

Du-te ba si te impusca