| perfusion a întrebat:

Stiu ca toata lumea zice in cazul baietilor ca nu este nicio problema daca isi incep viata sexuala de la o varsta mica.Eu am 15 ani. si ma intrebam daca este bine sa imi incep viata sexuala de acum.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu e bine si chestia asta se recomanda la majorat, daca tu vrei sa incepi treaba ta tu decizi.

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

E alegerea ta. Este cam devreme sa faci acest pas, insa daca te simti pregatita si nu mai vrei sa astepti fa-o.

| cristi202 a răspuns:

Vrei sa incepi acum, ca mai tirziu sa iti para cu siguranta rau? Lasa ca fiecare lucru sa fie la vremea lui, si atunci va fi cel mai frumos.

| perfusion explică:

@Iceman - Merci pentru sfat. O sa tin cont.

| perfusion explică:

@Cяisu - sunt baiat.

| ruginiz a răspuns:

O incepi cand simti tu ca vrei, nu pentru ca altii o fac nu stiu la ce varsta

| nustiucenumesapun a răspuns:

Chiar ca nu conteaza la baieti.bafta!

| Roby720 a răspuns:

Daca te simti pregatit...Nu-i nici o problema

| biancadavid a răspuns:

E chair foarte bine sa iti incepi viata sexuala la varsta asta daca esti pregatit...majoritatea baietilor isi incep viata sexuala la varsta asta.
E mai bine asa decat sa stai sa te gandesti cum e si sa te masturbezi.
Bine ar fi sa fie cu o fata de aceiasi varsta cu tine sau chiar mai mare.

| dutza2 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui de acum, dar este alegerea ta, pentru ca nu ai fi in stare sa suporti partenerea... sper ca ti-am fost de ajutor