| Andrewwwbb a întrebat:

Salut sugerați și mie idei de locuri nebune unde pot face sex

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe acoperiș ca mâțele cu motanii.

| mastadont a răspuns:

În frigider, pe oala cu ciorbă. Scoate toate rafturile afară și așeazăte pe recipient, care trebuie neapărat să aibă un capac cu toartă pentru stimulare anală. Partida de sex memorabilă va fi însoțită de divinul sunet al ciorbei rădăuțene umblând prin tigaie, ciorbă care va ajunge apoi unde îi este locul, în farfurie. Poftă bună! laughing

| Madaxo97 a răspuns:

În cimitir noaptea

| Giulia911 a răspuns:

Pe trecerea de pietoni

| GeorgeCosmin a răspuns:

Valea Lupului?

| Allan2005 a răspuns:

Într-o toaletă publicălaughing sau într-un magazinlaughing

| CristiDinIasi a răspuns:

La maicata in pat cu ea langa