| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 1.71 inaltime si tocmai din cauza asta nu am noroc in dragoste. fetele ma evita totul e bine pana afla ce inaltime am.cica numai pot purta tocuri ca sunt penibile ori sunt prea scund//chiar asa scund i 1.71 pe un baiat sa nu am noroc la vreo fata.am 19 ani

16 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Eu am 1.57... ai fi perfect pentru mine ca inaltime. laughing))

| corhaz a răspuns (pentru buzeduulci):

Ma bucur in sfarsit cinevalaughing

| buzeduulci a răspuns (pentru corhaz):

Nu toate fetele au cracii lungi, si nu toate fetele poarta tocuri. happy

| shadow72 a răspuns:

Si eu tot 19 ani si am 1.70 si am noroc in dragoste...ciudat nu?

| corhaz a răspuns (pentru shadow72):

Ce inaltime are iubita ta? bravo tie happy

| shadow72 a răspuns (pentru corhaz):

Cu 3 cm mai mica...aram putin aiurea cand e ea pe tocuri dar e ok

| AlexanderAdrian a răspuns:

Si eu am 1.70 si vad o multime de fete care cu tot cu tocuri sunt mai mici ca mine sau aproape la fel. In al doilea rand moda asta cu botine cu tocurile inalte, pe care acum vreo 8 ani le vedeam numai la curve ma ingretoseaza. Cred ca e problema lor daca vor sa se cocoate pe tampeniile alea si sa-si strice picioarele. Oricum de vreo doi ani sau mai bine tendinta pe strada e mai mult spre comod, acele tocuri se poarta mai mult la evenimente.

Oricum te asigur ca 1 70 e o inaltime foarte buna. Un barbat e considerat scund in opinia mea de la 1 60 in jos.

Si daca el are 1.80 si ea e multumita ca isi poate purta tocurile de 10 cm, ce rahat face cand se da jos dupa ele? cum faci dragoste cu dictai namila la doar 1 50? Fetele au niste gargauni in cap de numa numa.

| corhaz a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Bine ca is alea care fac pe bani una alta //nu le intere nimic numa bani sa vada altfel virgin muream

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti scund, stai linistit! Media inaltimii la barbati este intre 1, 71 si 1, 73 daca tin minte bine.
Deci stai linistit, oricum nu sunt foarte multe fete inalte, iar tocuri nu vor purta mereu.

| Public22 a răspuns:

Eu nu cred ca la 1.71 esti asa de scund incat nu te plac fetele.

| corhaz a răspuns (pentru Public22):

Mi s-a zis in fata..toate prefera aia de 1.80 1.90

| Eclipse a răspuns (pentru corhaz):

Eu am 21 de ani si am in jur de 1.71 cam asa, am prietena suntem impreuna de 1 an si cateva luni, iar ea are 1.73 cam asa, dar nu se cunoaste sincer. Personal eu cred ca fazele astea " vai prefer baieti inalti!" sunt doar mofturi tampite, si stai linistit nu esti singurul care i s-a spus in fata ca prefer 1.80 1.90. Personal cred asa, daca doua persoane se inteleg, se simt bine unul langa celalt nu cred ca mai conteaza inaltimea.

| Quanah a răspuns:

Nu te mai preocupa de aspectul tău, ci de caracter. Ajungem la o vorbă populară pe aici : nu ai găsit fata potrivită.
Dacă tu ca băiat te plângi de înălţimea ta. Dar eu, ca fată, să am 1.70 la 20 de ani? Sunt fel şi fel de fete. Eu caut băieţi apropiaţi mie ca înălţime, altele vor prăjine lângă ele.
Tocurile au devenit un obicei prost, înainte se purtau numai la evenimente, întâlniri, şedinţe etc.

| Kirito21 a răspuns:

Astea sunt aberatii fetele in medie au inaltimea de aproximativ 1.60 deci ramane destul loc pentru tocuri si se pot face mereu sacrificii si se poate renunta la tocuri oricum sunt foarte incomode big grin Eu zic sa mai cauti nu se merita sa umbli cu fete superficiale.

| tslex a răspuns:

Sincer, la 1, 71 nu mi se pare ca esti scund, dar nici inalt ce i drept.mi se pare o inaltime absolut normala..probabil nu ai gasit fata potrivita

| JayMeatSucks a răspuns:

Deci, daca o fata te place, te place pentru cum esti si punct. NU conteaza inaltimea, greutatea, etc. Si eu am 1, 72 si nu am avut probleme din cauza inaltimii happy Deci bafta! si stai calm, gasesti pe cineva, sfatul meu, cauta-ti una micuta de inaltime, crede-ma, sunt cele mai dulci :3 laughing