| Titi123688 a întrebat:

Salut, sunt băiat și am ceva ani (19 mai exact) dar nu înțeleg de ce sunt atras de poze nud cu fete, oare doar mie mi se întâmplă asta? Țin să menționez că nu am vreo iubita deci nu mi-am inceput viața sexuală.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Stai un pic, ca nu inteleg eu...nu intelegi de ce iti plac fetele? Ai fi inteles daca-ti placeau baietii sau ce?

6 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Este absolut normal, să-ți placă săne placă femeile, fetele, 18+ ( nu minore)

Și mie îmi placă unele femei, fete felul lor de a fii, gândirea, comportamentul, harul acela feminin pe care îl are o femeie matură.

Doamne Dumnezeule ferește cum să nu-ți placă de o fată femei? Ești bărbat frate este absolut normal, și eu mă mai uit după unele fete, femei căt de frumoase sănt.(18+)( nu minore)

Nui normal, nu-i sănătos, ca bărbat să-ți placă bărbați atunci ești bolnav grav rău de tot dacă îți place băieții...

| Hyperion7 a răspuns:

Nu ești atras de poze nud dudee, ci doar îți plac femeile.
Creierul tau nu distinge între pornografie și realitate, deci e firesc să se întâmple sa se scoale juniorul laughing

| TimberWolf a răspuns:

Da, nu e normal, esti singurul care se excita la poze cu femei goale.
Eu ma excit la imagini cu gandaci cu antene.

| doctorandus a răspuns:

Serios? Asta e intrebare de barbat la 19 ani?

| Violleta2022 a răspuns:

Toti barbati sunt atrasi vizual de corpul femeii, stai linistit ca nu esti singurul care se masturbeaza pe poze nud

| darrio2007 a răspuns:

Ar fi fost nasol dacă nu ai fi fost atras de asa ceva.