| Anonim133324 a întrebat:

Sunt baiat și imi place sa fac sex oral (unei fete, normal). Am eu probleme daca îmi place sa fac sex oral cât mai mult timp? Fetelor le place sex-ul oral? Țin sa va zic ca am 18 ani si sunt inca virgin. Doar am dat si am primit sex oral.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Si care-i problema, pana la urma?
Sexul oral se ofera si se primeste in aceeasi masura, de ambele sexe, nefiind nimic ciudat sau diferit, dimpotriva, un lucru foarte normal.
Atata vreme cat ceri cuiva un lucru, fii pregatit sa-l oferi primul!

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Asta e, e normal si le place, evident!
Mare grija la igiena!
Inainte de sex oral nu te speli pe dinti clasic,, ci doar te clatesti cu Listerine sau rontai guma sau mentosan, pentru ca altfel, se produc microleziuni la nivelul mucoase bucale, pe unde pot intra microbi si virusi in organism!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a fi pe deplin lamurit in privinta practicarii sexului oral adica a cunilitiei, afla ca majoritatea barbatilor (cu conceptie normala) procedeaza la fel ca si tine. Si aprecierea este la fel de valabila si in cazul femeilor care practica felatia. Si fiindca pana in momentul in care vei trece la ''nivelul urmator'' al activitatii sexuale, este posibil sa mai treaca ceva timp, poti practica in continuare fara nicio retinere cunilitia. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sexul oral nu este sex.
Actul sexual presupune să utilizezi organele sexuale normale.
Acelea produc senzațiile normale, acelea produc plăcerea maximă a unei femei, numită orgasm, care informează corpul că a avut loc actul cel mai important, care face posibilă continuarea vieții. Actul sexual presupune că și tu și partenera a avut orgasm.
Tot așa cum dta ești satisfăcut de faptul că ai orgasm, tot așa trebuie să fie și ea. Dacă nu ai făcut fericită o parteneră să îi produci orgasm, acela nu a fost sex.
Așa că, dacă nu îți asumi rolul de bărbat, nu ești numai virgin, nu ești încă bărbat nu ești om întreg, doar ți se pare.

| Dalmore a răspuns (pentru sadrian46):

Deci fara orgasm nu e act sexual? laughing))))
Ai idee cate femei nu sunt capabile sa aiba orgasm si totusi au o viata sexuala?
Ai idee cate femei pot avea orgasm numai prin sex oral?

| sadrian46 a răspuns (pentru Dalmore):

Nu este act sexual în opinia mea.
Nu mă preocupă femeile care nu au orgasm și nici cele care au orgasm prin așa zisul sex oral. Nu am idee și nici nu mă interesează să aflu.

| Dalmore a răspuns (pentru sadrian46):

Normal ca nu ai idee, daca aveai nu bateai campii.

| PsihoSex a răspuns (pentru sadrian46):

Omule, scuze, dar esti total pe langa subiect.
Pune mana si mai citeste si carti recente, nu odar vechituri comuniste eronate si depasite!
Si nu te mai si lauda cu limitele a ceea ce stii tu.
Femeia e mult mai evoluata senzorial si intelectual - inclusiv multe fete - decat crezi tu.

| Endoryus a răspuns:

Nu e nici o problema. Daca ai noroc poate dai peste una ca tine si va intelegi perfect la 69.

Răspuns utilizator avertizat
| MademoiselleCosmina a răspuns:

De ce ai avea o problema? Si da, fetelor le place sexul oral, asa ca, da-i inainte.

| Vichy99 a răspuns:

Da fetelor le place asta fi sigur dar trebuie să treci si la nivelul următor... părerea mea